Náš tým

Trenéři

Manažer klubu / Instruktor

Jan Horák

absolvent kurzů akreditovaných MŠMT - instruktor fitness, instruktor TRX, instruktor bojových umění a civilní instruktor systému Krav maga a Kids assistant (IL)

Trenér

Jan Mišovic

Honzovi je 18 let a studuje na gymnáziu. Parkouru, konkrétně freerunu, se věnuje aktivně přes 4 roky. Jako trenér působil 2 roky v Benešově.Je absolventem kurzu První pomoci u dětí Českého červeného kříže. (Brzo snad i licence 3 ;D)

trenér

Jakub Kremljov

18 let parkourem se zabývá 4 roky, převážně freestylu. Od roku 2019 je trenér v klubu Parkourladví. Úspěchy 3.misto speedrun Gatorade. 1.misto v freestyle Pražský pohár. Zajmi akrobacie a gymnastika.

asistent trenéra

Daniela Jeřábková

14 let. Studuje na gymnáziu. Parkouru se věnuje 1 rok. Oblíbená disciplína:freestyle Před tím než se začala věnovat parkouru, dělala výkonnostně 2 roky atletiku a 1/½ roku gymnastiku. Úspěchy 3misto freestyle pohár hl.mesta Praha. Absolventka kurzu první pomoci pro pedagogy.

Externí trenér a konzultant - gymnastika a akrobacie

Jakub Žofka

14 let Parkouru se věnuje 3 roky Dělá parkour, gymnastiku, freeruning ale hlavně tricking Od roku 2018 působí ve spolku gpfc parkour Praha jako asistent trenéra Je držitel certifikátu pedagogický kurz první pomoci pro práci z dětmi od červeného kříže

asistent trenéra

Dominik Nepraš

15 let parkourem se zabobírá 3 rokem a 1 rok freerunem. Od roku 2018 pusobim ve spolku GPFC a parkour Praha jako asistent trenera. Jsem drzitelem certifikatu 4 hodiny života od ČK.

Trenér

Jarda Chum

Instruktor parkouru, gymnastiky, atletiky, fitness, lyžování a vodní turistiky.

Externí trenér a konzultant - gymnastika a akrobacie

Matěj Palatý

absolvent FTVS UK Praha, učitel TV na Česko-anglické škole, trenér sportovní gymnastiky

Trenér

Jaroslav Boltnar

v současné době trenér I.třídy SG. Bývalý artista - teatrboard, ruská houpačka, bradla.

Trenér

Michal Boltnar

bývalý reprezentant ČR v SG, v současné době působí 9let v CirkLaPutyka jako artista. Trenér II.třídy SG, lektor ve studiu CLP

O nás

GPFC

Gymnastic Parkour Freerun Club

Spolupodílíme se na návrhu parkourového hřiště a jeho realizaci. Zároveń máme tu čest slavnostně ho otevřít s našimi dětmi a Tomášem Zonygou který představí parkour a hřiště projektu Cukrkandl novinářům. Toto hřiště je 1 svého druhu.Technologickým pilotem z recyklovaného betonu. Vymyslela a zrealizovala Skanska.cz
O nás

Naše parkourové hřiště

V Roce 2017 jsme se účastnily participativní rozpočtů, kde náš projekt zvítězil a v roce 2019 se realizovala stavba hřiště. Děkujeme všem co hlasovaly a podpořily nás.

Provozní řád

GPFC

Gymnastic Parkour Freerun Club

V novém roce jsme v našem klubu přivítali sponzora. Není jim nikdo jiný než světová značka Gatorade. Před tím než si níže přečteš její příběh, chceme našemu sponzorovi poděkovat za spolupráci a podporu, díky které se nám podařilo postavit Gatorade ParkourFreerunning club. Kdekoliv uvidíš zkratku G.P.F.C jsme to my a za zády máme super sponzora. Lidé z Parkour Ládví se původně dali dohromady za účelem stavby parkourového hřiště, ze kterého nebudou děti vyháněny úderem 19:30 nebo vypršením zaplacené tréninkové hodiny. Nad prostorem v arealu Beachclubu ladví v srpnu roku 2017 tehdy stál Honza Horák a Jan Herget s projektem parkouroveho hřiště , co a jak se ve spolupráci s hřiště.cz a sponzorských darů a participativních fondů postaví. Do toho se rozhodli spolupracovat na trenérské urovni o otevřením kroužků. Po náborové akci bylo jasné, že rozjet parkourové tréninky v Praze 8 může být velkým přínosem pro děti všech věkový kategorijí.

Rok se s rokem sešel a tým už má přes 240 registrovaných účastníků kurzů, a stále roste. A to nejen, co se dětí týče, ale i lektorsky. Pro rok 2018/19 se staly posilami kolegyně Zuzka a kolegové Lukáš T. a, Jakub Krejmlov a Jan Mišovič. Nesmíme zapomenout na gymnastického experta Matěje a v neposlední řadě pod náporem papírů hlavu neztrácející Petru H.P.