NÁŠ TÝM

TRENÉŘI

OUR STAFF

JAN HORÁK

Manažer klubu

JAN MIŠOVIC

Trenér

JAKUB KREMJLOV

Trenér

JARDA CHUM

Trenér

OUR STAFF

Daniela Jeřábková

DANIELA JEŘÁBKOVÁ

Astistenka trenéra

Jakub Žofka

JAKUB ŽOFKA

Astistent trenéra

Dominik Nepraš

DOMINIK NEPRAŠ

Astistent trenéra

KATEŘINA KRČMÁŘOVÁ

Asistent trenéra

OUR STAFF

Matěj Palatý

MATĚJ PALATÝ

Externí trenér

Jaroslav Boltnar

JAROSLAV BOLTNAR

Trenér

Michal Boltnar

MICHAL BOLTANR

Trenér

ONDŘEJ KRJEMLOV

Asistent trenéra

O NÁS

GPFC hriště

GYMNASTIC PARKOUR FREERUN CLUB

Spolupodílíme se na návrhu parkourového hřiště a jeho realizaci. Zároveń máme tu čest slavnostně ho otevřít s našimi dětmi a Tomášem Zonygou který představí parkour a hřiště projektu Cukrkandl novinářům. Toto hřiště je 1 svého druhu.Technologickým pilotem z recyklovaného betonu. Vymyslela a zrealizovala Skanska.cz

Parkour Praha hriště

NAŠE PARKOUROVÉ HŘIŠTĚ

V Roce 2017 jsme se účastnily participativní rozpočtů, kde náš projekt zvítězil a v roce 2019 se realizovala stavba hřiště. Děkujeme všem co hlasovaly a podpořily nás.
Provozní řád

Parkour Praha malé logo

GYMNASTIC PARKOUR FREERUN CLUB

V novém roce jsme v našem klubu přivítali sponzora. Není jim nikdo jiný než světová značka Gatorade. Před tím než si níže přečteš její příběh, chceme našemu sponzorovi poděkovat za spolupráci a podporu, díky které se nám podařilo postavit Gatorade ParkourFreerunning club. Kdekoliv uvidíš zkratku G.P.F.C jsme to my a za zády máme super sponzora. Lidé z Parkour Ládví se původně dali dohromady za účelem stavby parkourového hřiště, ze kterého nebudou děti vyháněny úderem 19:30 nebo vypršením zaplacené tréninkové hodiny. Nad prostorem v arealu Beachclubu ladví v srpnu roku 2017 tehdy stál Honza Horák a Jan Herget s projektem parkouroveho hřiště , co a jak se ve spolupráci s hřiště.cz a sponzorských darů a participativních fondů postaví. Do toho se rozhodli spolupracovat na trenérské urovni o otevřením kroužků. Po náborové akci bylo jasné, že rozjet parkourové tréninky v Praze 8 může být velkým přínosem pro děti všech věkový kategorijí.

Rok se s rokem sešel a tým už má přes 240 registrovaných účastníků kurzů, a stále roste. A to nejen, co se dětí týče, ale i lektorsky. Pro rok 2018/19 se staly posilami kolegyně Zuzka a kolegové Lukáš T. a, Jakub Krejmlov a Jan Mišovič. Nesmíme zapomenout na gymnastického experta Matěje a v neposlední řadě pod náporem papírů hlavu neztrácející Petru H.P.


Kontakty

Telefon:778 003 880  

Email:gpfc.marketing@gmail.com

č.účtu:2801498215/2010


O nás

Lidé z Parkour Ládví se původně dali dohromady za účelem stavby parkourového hřiště, ze kterého nebudou děti vyháněny úderem 19:30 nebo vypršením zaplacené tréninkové hodiny.